[ Webhosting profitux.cz ]

O webu

Tento web vznikl na přelomu března a dubna roku 2006. Je to již můj druhý web o SW, ale ten první se mi přestal líbit, tak jsem začal od znova a úplně jinak. Naučil jsem se víc pracovat i html, hlavně s rámci (framy), a tak jsou v podstatě celé tyto stránky ve framech. Doufam, že to nikomu nevadí. Mě to přijde jako nejlepší a nejpřehlednější způsob. Ještě před začátkem tvorby jsem si prohlédl spoustu html kódů stránek využívající framy a zjistil tak, co k čemu je. Celé tyto stránky jsem dělal opět programem NVU. Jedná se sice o WYSIWYG editor, ale s html kódem jsem již pracoval daleko víc, jinak by to ani nešlo.
    Ještě bych chtěl uporoznit, že mam připojení o rychlosti 2Mbit/s, takže jestli se vám tu bude něco dlouho načítat, tak o tom pravděpodobně nevím. Tak mi kdyžtak dejte vědět.
Pokud máte zájem umístit na svoje stránky můj banner, tak máte možnost:

Bannery

Obrázek html kód velikost
Darth Daron´s Star Wars page Banner 1 62 kB
Darth Daron´s Star Wars page Banner 2 35 kB
Darth Daron´s Star Wars page Banner 3 3 kB
Darth Daron´s Star Wars page Banner 4 37 kB
Darth Daron´s Star Wars page
kliknutím otevřete v plné velikosti
Banner 5 51 kB
Darth Daron´s Star Wars page Banner 6 3 kB

POZOR: Pokud by mi někdo chtěl pomoci s tvorbou těchto stránek, rozhodně nebudu proti, naopak by se nějaká pomoc hodila, ale spíš než na tvorbu html kódu na psání textů. Takže pokud máte někdo zájem, tak pište do chatu, na ICQ (242-087-284) nebo na mail