[ Webhosting profitux.cz ]

Knights of the Old Republic I & II   Soundtrack

Hudba k těmto hrám patřím k těm povedenějším. Ikdyž mezi jednotlivými skladbami jsou rozdíly, některé jsou povedenější a některé méně. Myslím to teď pro poslech, ke hrám pasují všechny naprosto skvěle. V první díle jsou skladby o něco více různorodé, ve druhém využívají několik společných základů a rozvíjí je. Autorem hudby v prvnímu dílu je Jeremy Soule, známí skladatel, který vytvořil hudbu k řadě her.  A k druhému dílu složil hudbu Mark Griskey, jeden z nejlepších skladatelů LucasArts.
Umístil jsem sem pár skladeb z těchto her, abyste si vytvořili představu o tom, jak zní, Pravděpodobně jste všichni hráli obě hry, takže je budete znát.

KotOR I
combat - 0,8 MB
mus_area_moody - 1,2 MB
mus_area_tup - 1,2 MB
mus_theme_char1 - 1,4 MB
mus_theme_rep - 1,3 MB
mus_theme_sith - 1,3 MB
obal frontobal back
KotOR II
mus_a_kreiadark - 200kB
mus_bat_final - 700 kB
mus_main - 1 MB
mus_s_darkside - 70 kB
mus_s_lightside - 70 kB
záznam z nahrávání hudby - 9MB (mov)
obal frontobal back
Poslední dvě jsou krátké skladby, teré zaznějí, pokud se vám přičtou
 temné nebo světlé body.

 Na této stránce najdete návod, jak zprovoznit hudbu z těchto her. Jedná se o oficiální stránku LicasArts, takže nejde o nic nelegálního (aspoň myslim). Najdete tam také správné názvy všech skladeb a obaly , pokud byste si chtěli vytvořit CD s hudbou obou Kotorů. Vřele tuto stránku doporučuji. Jinak na ní naleznete také Music Patch, který má pravděpodobně zlepšovat kvalitu hudby nebo něco takového. Mam ho už stažený hodně dlouho, ale ještě sem ho  neinstaloval, čekám, až bude čeština, to samé s Video updaty. Ještě napíšu, že ten update má skoro 150 MB, takže nic pro modemáky .