[ Webhosting profitux.cz ]

Battlefront 2

Hned na začátek musím konstatovat, že mě tato hra zklamala. Možná že ji časem ještě přijdu na chuť, ale zatím se ode mně nic moc pěkného o ní asi nedočtete.  Tato hra patří akční hry, tak trochu je podobná stylu Jedi Academy. A musím upřímně říct, že mě JA chytla víc než Batllefronty 2. V době psaní tohoto článku jsem měl za sebou sice jenom asi 1,5 mise, ale i to mi stačilo, abych si  o této hře vytvořil obrázek. První věc, co mě asi zklamalo, byla grafika . Nemůžu si pomoct, ale takové Republic Commando se mi líbilo daleko víc. Pohyby jednotek jsou podle mě naprosto nepřirozené, už jste někdy viděli, aby Super Battledroid dělal přemety ve vzduchu a pobíhal jak "totální magor"? Opravdu mi daleko přirozenější přišlo provedení v RC, kdy byl pomalý a trochu neohrabaný,ale zase opravdu docela těžko zničitelný.
    Co se mi docela líbilo, tak bylo provedení hlavních jednotek, jediů. U nich jsou pohyby relativně přirozené, například od výše zmíněných SBD nebo klonů, kteří mají opravdu zvláštní styl skákání.
    Co se týče grafického zpracování, tak jak jsem již napsal, tak "nic moc". Jednotky jsou provedeny ještě docela dobře, ale okolí mi připadalo divné. Při pohledu třetí osoby se do obrázku vaší postavy míchaly kytky a podobné věci, postava se zprůhledňovala, což mi opravdu nepřipadá pěkné. Rozhodně to nebylo tím, že bych měl nízké detaily, naopak, hrál jsem na maximální. To by se dalo považovat za pozitiv, že hru rozjedete na maximální detaily i na slabším počítači.
    Shrnul bych to asi tak, že znám spoustu SW her, které jsou lepší. Možná že tu bude jednou ještě pokračování, kdy budu tu hru chválit, možná,, že až hru budu hrát více a třeba ji i dohraji, tak budu mluvit jinak, ale zatím je můj názor takový, jaký jsem zde uvedl.
battlefront 2

battlefront 2

battlefront 2