[ Webhosting profitux.cz ]

Vítejte na těchto stránkách

    Právě jste se dostali na stránky, na kterých najdete postupem času spoustu informací. Doufam, že s nimi budete spokojeni. Pokus se k nim budete chtít vyjádřit, máte možnost v chatboardu nebo ve foru, kam můžete psát návrhy na zlepšení, nebo si tam můžete přijít jenom tak pokecat. Uděláte mi tím velkou radost, to forum potřebuje rozjet. No a nyní už se můžete pustit do čtení.
Důležité:
    -Tyto stránky fungují korektně i v Mozille,ale nebude vám fungovat jiná barva posuvníku.¨
    - Pokud kliknete na odkaz, který se nachází někde ve spodní části menu, tak se vám okno neposune nahoru, takže se vám možná bude zdát, že to nefunguje, ale funguje, jenom musíte odrolovat nahoru ;-)

7.11 2006
Prosím všechny návštěvníky, aby hlasovali v této anketě:


1.11 2006
 Tak tu máme docela významnou událost...Opravil u upravil jsem úvodní stránku, kde nyní najdete řadu nových věcí:
1.Upravil jsem kód tak, aby nebyly jednotlivé sloupce různě dlouhé. v IE to vychází přesně, v MF je to trochu rozhozený,ale je to taky OK.
2. Taky jsem to trochu zvalidnil, je už "jenom"  17 chyb, přičemž nijak neovlivňují funkčnost.
3. Můžete si tu pustit hudbu , samozřejmě ze Star Wars. Je mi jasně, že to moc nevyužijete, ale třeba jestli budete ve škole, kde nemáte žádné mp3, tak se vám to možná bude hodit....:-)
4. Dále se v pravém dolním rohu zobrazuje náhodně vybraný obrázek. Celkem jich je 50.
5. A pak už jenom takové drobnosti: Pod návštěností odkaz na statistiky, u Extra dostupnost, a úplně dole můžete vidět, jestli jsem na ICQ nebo Xchatu (dřivě jenom ICQ) online...A to je asi tak věechno k indexu
A teď k dalším updatům: Vytvořil jsem novou sekci Galleries, kde najdete vždy k jednomu tématu několik fotek (cca tak 20). Zatím tam jsou pouze čtyři sekce, ale rozhodně budou přibývat. Pokud si říkáte, že jste to slovo nikdy neslyšeli, tak se nedivte, protože jsem si ho vymyslel nebo alespoň neni v žádném slovníku..Je to takové "množné číslo od Gallery":-P. Dále pak přibyli tři nové rasy od
J'ann Bailla, všechny na písmeno C. No a pak taková drobnost, v sekci O mně se je odkat na muj profil na xchatu apočet nachatovaných hodin (nehledejte smysl toho, proč jsem to tam dal :-))). A to je asi tak všechno..Jestli něco neni v pořádku, tak dejte vědět so shoutu..
PS: Zapomněl jsem na to, že downloady jsou nyní na serveru hostuju.cz, protože tady už jsem neměl místo:-)).
PS2: taky sem konečně přidal favikonku (to je to, co se zobrazuje vedle adresy, když mě máte v oblíbených stránkách nebo když máte panely (aspoň teda u IE7))
Nedávno jsem dostal takovej nápad na projekt fanfilmu, který by byl udělanej pouze ze záznámů z her. Pokud by někdo měl zájem, tak ať se ozve. Podmínkou je ale alespoň trochu výkonný PC (kvůli nahrávání Frapsem a slušnejm detailum) a taky rychlejší připojení kvůli posílání větších souborů. Takže jestli to někoho zaujalo, tak ať dá vědět...Když nikdo nebude, tak do toho holt pujdu sám,ale bude to dost náročný..:-/
10.10 2006
Tak po delší době update. Napsal jsem jedne nelichotivý článek a hře Battlefront 2, další (už ne nelichotivý) o demu hry Empire at War: Forces of Corruption. A ještě skoro úplně dole najdete odkaz O PC, kde najdete stručnou konfiguraci mého PC.
25.9 2006
Tak tu máme další rasy, tentokrát od písmene B plus jeden od písmena A
24.9 2006
"Zplodil" jsem pro vás další update, tentokrát o samotné galaxii Star Wars. Najdete tam i několik mapek
12.9 2006
Tak, máme tu další update. Dneska vzniká nová sekce RASY, kterou bude mít na starosti hlavně J´ann Baill, teda pokud vydrží v týmu :-)). Ten pro vás  připravil články o pěti rasách. Všechny jsou dnes na písmeno A. Tak přijemné čtení;-)

6.9 2006
Před časem jsem sem dal anketu o tom, jestli byste si přáli forum...Většina z vás byla pro, ale nakonec jsem se rozhodl forum zrušit, a to z několika důvodů. 1. SW for už je spousta a ty nová téměř nikdo nenavštěvuje ....  2. Údržba fora je časově náročná a já tolik času nemám.

Ale abyste neřekli, že ůžete psát jenom do shoutu, tak mám pro vás novinku, guestbook. Snažil jsem se vybrat tu nejlepší a tak jsem si nakonec vybral knihu ze stránek http://kniha-navstev.cz/ od Koudise. Tomu bych poděkovat za to, jak se mnou jednal a že byl tak laskav a dovolil by, abych udělal výběr Star Wars smailíků a přidal je do jeho knihy. Jsem si 100% jistý, že velké společnosti by to neudělali, což je mi jasné, neboť mají tisíce uživatelů...Takže ještě jednou díky Koudisi!!! BTW. jeho ikonka je nyní v credits...


1.9 2006
Připravil sem pro vás dva články, oba se týkají síly. V tom prvním si můžete přečíst něco obecně o síle a v tom druhém pak najdete výčet sil. Budu se snažit tam postupně přidávat další, rozhodně to ještě nejsou všechny...Tak příjemné čtení

31.8 2006
Tentokrát takový menší update, přibylo 6 nových anket. Tak hlasujte...

30.8 2006
    Konečně zase update...Nový člen týmu J´ann Baill pro vás napsal článek o stíhačce Eta-2 Actic. Dále také trochu předělal odkazy, takže jsou nyní o něco přehlednější a pár jich u přibylo.

10.8 2006
    Po dlouhé době jsem se zmohl udělat update. Původně jsem doufal, že toho bude víc, ale nakonec nějak nebyl čas...Tak snad po prázdninách bude zase víc updatů....V dnešním updatu si můžete přečíst kodexy Jediů i Sithů...

25.5 2006
Úplně nová sekce online hry. Najdete v ní jak staré známé puzzle, tak i tři nové. Nečekejte žádné akční hry, jde o javascriptové aplikace - pexeso, battleship a same game. Přesto doufám, že vás to bude bavit. Po úspěchu puzzlí tomu i věřím.
15.5 2006
    V sekci postav přibyla Mara Jade. Napsal ji Revan, který se stal čtvrtým členem týmu tvořícího tyto stránky. Tak se pusťte do čtení a doufám, že se vám budou líbit její obrázky :-))
10.5 2006
A další update. V sekci databanka přibyl seznam herců v jednotlivých epizodách.
9.5 2006
Tak po pár dnech zase update. Jedná se o novou sekci: Puzzle. Můžete si sestavit několik různých skládaček, které budou postupem času přibývat.

3.5 2006
Tak konečně fungují posunovací se bannery i ve Firefoxu. Problem byl v tom, že parametr scrollamount měl hodnotu 1,2, s čímž si nemohl Firefox poradit. Nyní je tam 2, čímž je to o něco pomalejší, ale ve Firefoxu se to posouvá o něco rychleji než v IE. Jinak přibylo několik nových hlášek vlevo dole.
28.4 2006
V sekci Audio přibyli informace a něco málo ke stáhnutí k Republic Commandu a oběma KotORům. u RC najdete kompletní soundtrack a u Kotorů pár nejlepších skladeb. Nacházejí se tam ještě další downloady, rozhodně zajímavé.
24.4 2006
    A další update. Shaak napsala děj Episody II Attack of the Clones, takže na nic nečekejte a začněte číst. Sekce Video-Episoda II (pro ty ,co by to nemohli najít :-)))

23.4 2006
POZOR: Chtěl bych požádat všechny návštěvníky těchto stránek, aby mi pomohli se školním průzkumem a vyplnily pro mě jeden dotazník. Je naprosto anonymní, jediné, co chci, je věk, pohlaví a dokončené vzdělání.
Odkaz zde

20.4 2006
    DŮLEŽITÉ
Právě byl dokončen překlad hry Knights of the Old Republic2: The Sith Lords. O víkendu začne betatest, který bude pravděpodobně trvat až do konce května, poté bude mít nějakou chvíli exklusivitu x-zone, poté bude na X-Zone, pak vyjde na Level DVD a poté bude volně ke stažení. Screeny z testů najdete zde


    A pro změnu miniupdate. Protože se mi nějak ty bannery namnožily a nechtěl sem někoho jen tak sem nedat, tak se to vyřešil tak, jak to teď vidíte. Pokus byste chtěli udělat něco podobného, tak návod najdete tady.

19.4 2006
    O pět miniupdate. Nyní se vlevo úplně dole zobrazují náhodně vybrané hlášky. Zatím jich tam je málo, protože sem neměl čas nic vymýšlet. Takže pokud znáte nějakou další hlášku, tak mi jí můžete napsat přes ten formulář na ankety, do kolonky ankety napište Hláška a do kolonek možnost 1-10 napište hlášky, nejlépe víc.

18.4 2006
    Další miniupdate, přidáno vyhledávání. Funguje dobře, jenom pokud kliknete na vyhledaný odkat, tak se vám otevře pouze ten rámec a ne celá stránka, ale tak na rychlé vyhledání informací to snad stačí.

17.4 2006
    Miniupdate. V sekci Ankety mi nyní můžete posílat vaše návrhy na ankety a jáje tu uveřejním. Samozžejmě pokud se budou týkat SW, nebudou vulgární, rasistický apod... Takže vás prosim o to, abyste tam nespamovali a pokusili se něco vymyslet ;-)

8.4 2006
Opět drobné úpravy a přibyl text o Darth Daronovi. Můžete si o něm přečíst i povídku

7.4 2006
Drobně úpravy vzhledu, kódu, v sekci others/ o webu si můžete uložit můj banner nebo si stránky přidat do oblíbených, případně si je nastavit jako domovské. Doporučuju :-))))

5.4 2006
Tyto stránky, které vznikaly na konci března a začátku dubna 2006, mají za úkol nahradit mé původní stránky o Star Wars. Řekl bych, že co se týče designu, jde o velký krok vpřed. Zatim zde najdete to, co bylo i na minulém webu a něco málo navíc, ale informace, obrázky i downloady budou samozřejmě přibývat.